przeżyj przygodę życia w ostatnich dzikich zakątkach europy


- wyprawy 4x4 - Rumunia, Albania, Bułgaria, Macedonia, Grecja, Kosowo, Czarnogóra, Serbia, Turcja.

Miejsc na jesienną wyprawę 4x4 Maramuresz Classic, ubywa w szybkim tempie - zostały jeszcze tylko cztery, a tymczasem ogólny plan naszego beskidzkiego zlotu Diablak Adventure, który miesiąc później:

Diablak Adventure!

Impreza kameralna, z nastawieniem na integrację w klimatach turystyczno-wyprawowych, albo jak kto woli - podróżniczych. Limit zgłoszeń to 20 załóg - miejsc ubywa dośc szybko. Bazą imprezy będzie agroturystyka Pod Halą w Koszarawie, gdzie spotykamy się w czwartek wieczorem. W piątek wyjazd na trasę turystyczną, poprowadzoną w pięknych okolicach i okolicznościach przyrody - trasa wg roadbooka. W piątkowy wieczór odcinki hardkorowe z przewodnikiem i bania na kwadracie.

Sobota to jazda w małych grupkach prowadzonych przez lokalnych "wiedzących" ;-) Trudności terenowe na poziomie imprez Maramuresz.com, czasem trudniej, ale do zrobienia bez wincha. Lakier może ucierpieć.

W sobotni wieczór integracja pełną gębą, może jakieś pokazy slajdów, albo filmów z wyjazdów - tutaj zapraszam chętnych do kontaktu. Niedziela to rosyjska ruletka z alkomatem. Żartowałem - wszystko zależy od Was ;-)

Wpisowe to 550zł od osoby dorosłej, młodziaki do 12 lat za darmo! Obejmuje zakwaterowanie od czwartku wieczorem w pokojach z łazienkami lub dostępem do nich, dostęp do sauny. Wyżywienie: czwartek - kolacja, piątek i sobota: śniadania-obiadokolacje, niedziela śniadanie. Nikt głodny stamtąd nie wyjedzie! Trasy i przewodnictwo off-road, banie finałową z dobrą muzyką na żywo (kapela rockowa "Przystanek Mrówkowiec") i piwem.

To wszystko i jeszcze więcej już w październiku, w samym środku złotej, polskiej jesieni, mało tego - blisko, bo w Beskidach!

Zgłoszenia za pomoca wypełnionego formularza:

ZAPISZ SIĘ!