przeżyj przygodę życia w ostatnich dzikich zakątkach europy


- wyprawy 4x4 - Rumunia, Albania, Bułgaria, Macedonia, Grecja, Kosowo, Czarnogóra, Serbia, Turcja.

Na tegoroczną majówkę wybieramy się do Transylwanii, zapraszam do spędzenia jej z nami. Opis i szczegóły po lewej. Poszerzamy też ofertę o serwis i przyogotwanie motocykli do wypraw!

Poza wyprawowymi samochodami dbamy w równym stopniu o obwożące swoich jeźdźców po dalszym i bliższym świecie jednoślady. Wiosna za pasem, najwyższy czas przygotować motocykle do sezonu.
Wymienimy płyny i filtry, sprawdzimy w jakim stanie jest napęd, przesmarujemy linki i ocenimy kondycję łożysk. Spojrzymy, czy hamulce są w porządku, czy opony nadają się na kolejny sezon, w razie potrzeby wyczyścimy i wyregulujemy gaźnik, zadbamy o elektrykę.
Chętnie porozmawiamy i wymienimy się doświadczeniami z podróży: doradzimy jak przygotować motocykl na dalszą wycieczkę, na co zwracać uwagę w drodze: co i jak często kontrolować, jak poradzić sobie z ewentualnymi problemami. W końcu – jakich akcesoriów potrzebujemy, a jakich elementów sprawiających problemy najlepiej się pozbyć. Pomożemy w zbudowaniu wyprawowej maszyny od dobrego serwisu, poprzez konstrukcje pod bagaż i dobranie osłon, kończąc na doradztwie w sprawach ekwipunku.
Zapraszamy!