przeżyj przygodę życia w ostatnich dzikich zakątkach europy


- wyprawy 4x4 - Rumunia, Albania, Bułgaria, Macedonia, Grecja, Kosowo, Czarnogóra, Serbia, Turcja.

Zimowa wyprawa do Rumunii zakończona!

Naładowani dobrą energią wróciliśmy po tygodniu włóczęgi w rumuńskich górach. Nie dość, że trafiliśmy idealnie  warunkami, bo w przeddzień naszego przyjazdu spadło prawie pół metra świeżego puchu, to jeszcze pogoda stanęła na wysokości zadania - przez cały tydzień świeciło słońce :)

Odwiedziliśmy kilka nowych miejsc, przekonaliśmy się, że duże i znane kurorty nam nadal nie odpowiadają, za to te mniej znane i zupełnie puste - jak najbardziej. Rozjeżdżaliśmy świeży puch, nietknięty do południa sztruks, zaliczyliśmy malutki freeride, a także zupełnie niechcący - kilka pieńków i... siniaków.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że zimą pokonanie Transalpiny to nie przelewki i jak na razie przegrywamy tę nierówną walkę już 0:2.

No nic - wyzwanie podejmiemy znowu, pewnie za rok. Tymczasem narodził się na sponatnie pomysł na kolejny wyjazd - w marcu. Zapraszamy serdecznie wszystkich zarażonych wirusem łazikowania po górach, tym razem w wydaniu ski-turowym, bądź split-boardowym. Jeśli macie taką zajawkę - ten wyjazd skrojony jest właśnie dla Was. Zapewniamy transport, mapy, wiedzę, organizację, noclegi i wyżywienie, Wy macie tylko wziąć swój sprzęt i aparat foto. Termin - druga połowa marca 2015, szczegóły na mail